Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας Κορασίδων 2012-13
Ημερομηνία: 20/10/2012 και ώρα 14:30
Γήπεδο: Σπόρτιγκ
Διαιτητές: Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα: 8-12, 8-4, 10-1, 7-4

Η ομάδα των κορασίδων μας δεν τα κατάφερε να φύγει με το ροζ φύλλο αγώνα από τα Πατήσια σε αγώνα για την 5η αγωνιστική της Α' Κατηγορίας. Παρά τη μεγάλη προσπάθεια που κατέβαλε η ομάδα μας (ημίχρονο 16-16), δεν μπόρεσε να ακολουθήσει στο δεύτερο ημίχρονο και με ένα κακό τρίτο δεκάλεπτο βρέθηκε πίσω στο σκορ χωρίς να μπορεί να αντιδράσει.

Σπόρτιγκ (Νίκλας): Κατσαμπίρη 2, Λουμάκου, Μπουκακιώτη, Ντουλέ 2, Μαραγκόζογλου, Κυδωνιάρη, Σούρα-Καζελόγλου, Ζυκάι, Κοτσολάκου 13, Βάσιου10, Κατσαμπίρη 6

Μελίσσια (Ζήσης): Σεββά 8 (2), Δεσποτίδη 6, Τσαταλιού, Βαγδατλή 3, Κοτζαγεώργη, Ντακόστα-Τσιμπούλη, Πατουχέα 4, Ξουρίδα, Θεοδωράκη, Κατσίγιαννη, Κριεκούκη, Τριανταφύλλου

Επόμενος αγώνας στις 27/10 και ώρα 16:30 στο Κλειστό Μελισσίων με αντίπαλο την ομάδα του ΓΣ Προμηθέα.