ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Α' 39-54 (ημ. 22-27)

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Παίδων - Β' Κατηγορία (6ος Όμιλος)
Ημερομηνία: 3/12/2011 και ώρα 19:15
Γήπεδο: Κλειστό Μ. Παπαδάκης
Διαιτητής: Τηγάνης Γ
Δεκάλεπτα: 9-19, 13-8, 8-13, 9-14

Η πέμπτη συνεχόμενη νίκη για τους «μεγάλους» παίδες είναι γεγονός. Με εξαίρεση το δεύτερο δεκάλεπτο του αγώνα, η ομάδα μας δεν αντιμετώπισε κανένα πρόβλημα με αντίπαλο τον Προμηθέα. Στο δεύτερο ημίχρονο η διαφορά άνοιξε και από τους πέντε πόντους (22-27 στο 20') «ανηφόρισε» στους δεκαπέντε (39-54 τελικό σκορ).

Προμηθέας (Καραθανασόπουλος Θ - Καραθανασόπουλος Α): Παρασκευόπουλος Χ 6, Μπέλλος, Παρασκευόπουλος Π 15 (1), Παπαντωνίου 5, Σουλιώτης 2, Παϊσογιάννης, Συρμής, Θεοφάνης 2, Σταματόπουλος 9

Μελίσσια Α' (Χρυσοχεράκης): Δραγάτης 4, Κυπαρίσης 14, Χαραλάμπους 12, Λουκίδης, Μπασιάκος 5, Κατζιλιεράκης 9, Γναρδέλλης 4, Κουτσούκος-Πρελορέντζος 6, Σταυρακάκης

Επόμενος αγώνας στις 11/12 και ώρα 16:00 στο Κλειστό Μελισσίων με αντίπαλο την ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ.