Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Παίδων - Β' Κατηγορία (6ος Όμιλος)
Ημερομηνία: 16/12/2011 και ώρα 20:30
Γήπεδο: Κλειστό Πεύκης
Διαιτητής: Δημητριάδης
Δεκάλεπτα: 3-12, 5-10, 21-10, 11-12

Μεγάλη επιτυχία σημείωσε η πρώτη παιδική μας ομάδα σε εκτός έδρας αγώνα με αντίπαλο την Πεύκη. Ένα πολύ καλό πρώτο ημίχρονο, έδωσε στην ομάδα μας διαφορά 14 πόντων (8-22). Οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά στο τρίτο δεκάλεπτο μειώνοντας τη διαφορά στους τρεις πόντους (29-32). Η ψυχραιμία όμως των μικρών, κράτησε την πολύτιμη νίκη (40-44) ισοφαρίζοντας τη διαφορά του πρώτου αγώνα, υποχρεώνοντας την Πεύκη στην πρώτη της φετινή ήττα.

Πεύκη (Κοντομηνάς - Ρουστέμης): Κοκκινάκης 11 (1), Βούλγαρης 6, Ρούσσος, Δελής 1, Μυλωνάκης 3, Τσεμπέρης 19 (2), Ακρίδας, Δοντάς

Μελίσσια Α' (Χρυσοχεράκης - Γεωργογάλας): Σιώκος 6, Δραγάτης 3, Κυπαρίσης 10 (2), Χαραλάμπους 2, Μπασιάκος 9, Κατζιλιεράκης 9 (1), Γναρδέλλης 1, Κουτσούκος-Πρελορέντζος 4, Νιχωρίτης

Επόμενος αγώνας στις 15/1 και ώρα 16:00 στο Κλειστό Μελισσίων με αντίπαλο την ομάδα της Λυκόβρυσης.