Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Μελισσίων | Πέμπτη, 23 Νοεμβρίου 2017
 

Γραφείο Τύπου > Πρόγραμμα Αγώνων

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ       Κατηγορία Διοργάνωση Τμήμα
16/9/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. Β' 39-23 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
16/9/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' 89-21 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
17/9/2017 12:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 56-55 ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17/9/2017 13:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 69-39   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
19/9/2017 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 38-71 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
19/9/2017 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 59-53 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
23/9/2017 13:30 Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 49-57 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
23/9/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Β΄ 28-35 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
24/9/2017 12:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' 48-38     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
24/9/2017 19:30 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 44-58 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
26/9/2017 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 72-32 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
26/9/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 86-23   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
27/9/2017 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 66-67 ΕΣΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΕΣ
29/9/2017 19:00 ΧΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 36-74   ΒΑΟΛ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΕΣ
30/9/2017 14:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 57-40 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
30/9/2017 19:30 ΧΙΟΥ ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 62-72     ΒΑΟΛ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΕΣ
30/9/2017 19:30 ΛΥΚ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' 65-35 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
30/9/2017 21:00 ΛΥΚ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' 47-66 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
1/10/2017 17:15 ΧΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 72-64   ΒΑΟΛ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΕΣ
2/10/2017 21:45 ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΦ (ΑΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 67-64   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
3/10/2017 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 54-43 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
3/10/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 73-43 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
4/10/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-69 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
7/10/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 75-11 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
7/10/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β' 38-72 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
8/10/2017 12:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' 31-52   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
8/10/2017 14:00 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 41-101 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
8/10/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19-24   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
8/10/2017 17:00 ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 62-48 ΕΣΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΕΣ
9/10/2017 21:45 ΓΟΥΔΗ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 31-50   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
10/10/2017 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 30-54 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
10/10/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 87-72 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
11/10/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 77-45   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
14/10/2017 13:15 ΓΟΥΔΗ ΕΦΑΟΖ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 30-39 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
14/10/2017 19:00 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 27-49   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
14/10/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' 47-37 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
14/10/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 58-30 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
15/10/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 75-36 Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15/10/2017 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 64-68 Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
15/10/2017 20:00 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 63-37   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
16/10/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β'- ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44-47   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
17/10/2017 20:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 52-36 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
17/10/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' 92-18 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
18/10/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 64-57   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
21/10/2017 13:15 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' 54-57   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
21/10/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 42-31 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
21/10/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β΄ 60-27 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
22/10/2017 14:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 15-42 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
22/10/2017 16:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 61-71 Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
22/10/2017 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 84-78 Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
23/10/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΖΑΟΝ 54-21 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
23/10/2017 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 51-35   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
24/10/2017 20:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 40-74 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
24/10/2017 21:30 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 64-88 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
25/10/2017 22:00 Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 75-67   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
29/10/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 50-39 Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
29/10/2017 17:00 ΔΚΓ ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 79-82 Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
30/10/2017 21:00 ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 20-64   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
30/10/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 46-38 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
31/10/2017 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ 89-44 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
1/11/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-76 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
4/11/2017 12:45 ΒΟΗΘ. ΟΑΚΑ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 80-17 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
4/11/2017 18:00 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 31-68 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
4/11/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ' 73-53   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
5/11/2017 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 71-41 Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
5/11/2017 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 44-43 Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
5/11/2017 19:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 26-42 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
6/11/2017 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 52-34   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
6/11/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 34-62   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
7/11/2017 20:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 58-72 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
7/11/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 69-67 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
8/11/2017 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 57-58 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
11/11/2017 18:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ 93-35 ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
11/11/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 64-27 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
11/11/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ Β' 69-44 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
12/11/2017 11:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 48-29   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
12/11/2017 12:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' 51-31 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
12/11/2017 12:45 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' 71-57   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
12/11/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 54-50 Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12/11/2017 16:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 40-59   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
12/11/2017 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 83-58 Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
12/11/2017 19:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 35-37 ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
13/11/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 34-46   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
13/11/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 30-44   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
14/11/2017 20:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 70-34 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
14/11/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 76-72 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
18/11/2017 14:15 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 53-43   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
18/11/2017 18:00 2ο ΛΥΚ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 47-23   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
18/11/2017 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' 59-61   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
19/11/2017 12:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 65-40 Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
19/11/2017 12:30 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΕΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
19/11/2017 13:15 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' ΑΝΑΒ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
19/11/2017 14:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 42-29   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
19/11/2017 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 62-58 Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
19/11/2017 19:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 26-72   ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
20/11/2017 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 67-46   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
20/11/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 33-35   ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
21/11/2017 20:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 60-44 ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
21/11/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 73-53     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
22/11/2017 22:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 73-85     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
25/11/2017 11:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ'       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
25/11/2017 12:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β'       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
25/11/2017 18:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - EUROHOOPS       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
25/11/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
25/11/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
26/11/2017 11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
26/11/2017 14:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
26/11/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
26/11/2017 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
26/11/2017 18:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
26/11/2017 18:45 ΟΛΥΜΠΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
27/11/2017 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ' ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
27/11/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
28/11/2017 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
28/11/2017 21:45 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
29/11/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
2/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
2/12/2017 14:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
2/12/2017 15:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
2/12/2017 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΛΑΔΙΣΟΥ     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
2/12/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
2/12/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
3/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
3/12/2017 15:45 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
3/12/2017 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
3/12/2017 17:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Β' ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
3/12/2017 19:15 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΠΑΠΑΓΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
4/12/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
5/12/2017 20:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
5/12/2017 20:15 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
6/12/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
9/12/2017   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
9/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
9/12/2017 14:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
9/12/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΦ. ΔΑΦΝΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
9/12/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
10/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
10/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
10/12/2017 09:30 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' ΠΑΚ ΔΑΙΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
10/12/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
10/12/2017 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
10/12/2017 19:45 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
11/12/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
12/12/2017 20:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
12/12/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
13/12/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ Β' ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
16/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
16/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Γ' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
16/12/2017   ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Β - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
16/12/2017 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΕΡΓΑΝΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
16/12/2017 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
16/12/2017 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
17/12/2017   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
17/12/2017 10:15 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
17/12/2017 12:15 ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
17/12/2017 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17/12/2017 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
18/12/2017 21:30 ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
19/12/2017 20:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
19/12/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΠΟΘΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
20/12/2017 21:30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
7/1/2018 12:00 ΚΩ ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
7/1/2018 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
9/1/2018 20:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
9/1/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ -ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
10/1/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
13/1/2018   ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
13/1/2018 19:00 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
13/1/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
13/1/2018 20:30 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
14/1/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
14/1/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
14/1/2018 12:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14/1/2018 16:00 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ)     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
14/1/2018 17:00 ΙΛΙΟΥ Β' ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
14/1/2018 18:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
15/1/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
15/1/2018 22:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α΄ ZAON - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
16/1/2018 20:15 ΓΡΑΒΑΣ (ΑΝ) ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
17/1/2018 21:45 ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
20/1/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
20/1/2018   ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
20/1/2018 11:15 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΠΑΠΑΓΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
20/1/2018 19:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
20/1/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Γ' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
21/1/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
21/1/2018 12:45 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΥ (ΑΝ) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
21/1/2018 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
21/1/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
22/1/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
22/1/2018 22:00 Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
23/1/2018 20:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
23/1/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
24/1/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
27/1/2018 14:45 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
27/1/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
28/1/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
28/1/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
28/1/2018 11:00 ΠΑΚ ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΚ ΔΑΙΣ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
28/1/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
28/1/2018 18:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
28/1/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Γ' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' ΟΛΥΜΠΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
29/1/2018 21:15 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
29/1/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
30/1/2018 20:00 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΩΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Α
30/1/2018 21:15 Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Α
3/2/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΜΣΠ ΄΄Ο ΚΑΛΛΙΣΙΑΚΟΣ΄΄       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
3/2/2018   ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
3/2/2018 12:30 ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Γ
3/2/2018 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
3/2/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
4/2/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
4/2/2018 13:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ (ΑΝ) ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ (ΑΝ)     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
4/2/2018 14:30 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β΄- ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ (ΑΝ)     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
4/2/2018 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
4/2/2018 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
5/2/2018 19:45 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β'       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
5/2/2018 20:30 ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
5/2/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
7/2/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
10/2/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
10/2/2018 13:15 EUROHOOPS DOME ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
10/2/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
10/2/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Γ' - ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Γ
10/2/2018 21:15 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΑΕΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΙ Β
11/2/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
11/2/2018 12:15 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
11/2/2018 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
11/2/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
11/2/2018 19:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β' - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΕΣ Β
12/2/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
12/2/2018 21:45 Μ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' Μ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
14/2/2018 21:45 2ο ΛΥΚ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΟΙ
24/2/2018   EUROHOOPS - ΜΕΛΙΣΣΙΑ -       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
24/2/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
24/2/2018 20:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
25/2/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
25/2/2018 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
25/2/2018 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
25/2/2018 17:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΕΡΑΚΑ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
26/2/2018 20:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
26/2/2018 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ Β' - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΥΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
3/3/2018   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
3/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
3/3/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΑΝΑΓ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
4/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣ ΛΕΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
4/3/2018 15:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
4/3/2018 16:15 ΑΓ. ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ. ΘΩΜΑ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
4/3/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
10/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
10/3/2018 15:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
10/3/2018 17:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
11/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
11/3/2018 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
11/3/2018 14:45 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
11/3/2018 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
17/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Β       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
17/3/2018 09:00 ΑΝΟΙΞΗΣ Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
17/3/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
18/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
18/3/2018 12:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
18/3/2018 14:30 ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΥΜΝ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
18/3/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
24/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
24/3/2018 20:00 Μ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ. ΔΑΦΝΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Μ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ     ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
31/3/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
1/4/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
1/4/2018 09:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓ Α
1/4/2018 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΣΠΟΡΤΙΓΚ     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1/4/2018 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
14/4/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
14/4/2018 18:00 ΔΙΟΝΥΣΟΥ18 ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
15/4/2018 10:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ     ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡ
21/4/2018   ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΠΕΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
21/4/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
22/4/2018 12:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Α2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
22/4/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
28/4/2018 11:00 2ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΚΜΣΠ ΄΄Ο ΚΑΛΛΙΣΙΑΚΟΣ΄΄ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
29/4/2018 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
5/5/2018   ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΑΣ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
6/5/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
12/5/2018 18:30 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ18 ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       ΕΣΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓ Α
13/5/2018 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β' ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β'     Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
20/5/2018 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΜΕΛΙΣΣΙΑ       Γ' ΕΘΝΙΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΕΣ
 

One man can be a crucial ingredient on a team, but one man cannot make a team.

- Kareem Abdul-Jabbar

 
Ταυτότητα
Newsletter


ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

για να εγγραφείτε στο Melissia Basketball Club Newsletter

Επικοινωνία